Ernesto baidarės
                                    Bene geriausias baidarių nuomos pasirinkimas

Širvinta

                                                                              

 Širvinta – vienas gražiausių Šventosios intakų. Labai vingiuota ir  permaininga upė, vanduo švarus, slėnis siauras, o krantai mažai  apgyvendinti, todėl lengva rasti vietą stovyklavietei. Upės krantai  vietomis gana aukštai pakilę, skardžiai apsikaišę medžiais ir krūmais, o  keliautojas net ir norėdamas negali įžiūrėti, kas ten toliau, už medžių  ir krūmų. Nuo Vindeikių kaimo, krantai  aukštesni ir statesni, o nuo  Paširvinčių kaimo upės slėnis gilėja, prasideda slenksčiai, po vandeniu  pasinėrę ir gerokai išsikišę iš vandens pūpso įvairiausio dydžio  akmenys.

                                                                                                   

 Plauki Širvinta ir stebiesi neįtikėtino aukščio   skardžiais, korozijos  pažeistais krantais ir vos viena kita sodybėle   pakrantėje. Aplinkui tik  aukšti žali krantai ir dangus. Prie upės   gyvenančiųjų garbei tenka  pastebėti, kad neaptiksite nė vieno   šiukšlyno. Visur švaru ir gražu.

 


 Prie pat santakos į Šventąją stačiuose krantuose knibždėte knibžda  urvinių kregždžių. Plaukdami pamatysite juodųjų ir baltųjų gandrų,  gervių bei kitokių paukščių ir gyvūnų.

 


 Įplaukus į Šventąją atsiveria iki šiol neregėtas vaizdas – upė plati:  nei akmenų, nei slenksčių, tik kada ne kada irklu grybštelėti reikia.  Bet grožis tai jau nebe tas….
 

 

Parašykite
Paskambinkite