Ernesto baidarės
                                    Bene geriausias baidarių nuomos pasirinkimas

Dažniausiai užduodami klausimai

 


Kokius daiktus būtina pasiimti su savimi plaukiant baidare?

Rekomenduojame turėti kepurę nuo saulės bei pasirūpinti apsauga nuo lietaus. Tam tinka vienkartiniai polietileniniai lietpalčiai. Taip pat pasirūpinkite savo elektronikos prietaisų (telefonų, video kamerų, fotoaparatų ar kt.) saugumu. Su savimi imamus daiktus patariame supakuoti į neperšlampamus polietileninius maišus (dažnai tam puikiai tinka tvirtesni šiukšlių maišai).

Ar saugu vaikams plaukti baidare?

Taip, kai yra plaukiama  su saugos liemene ir suaugusiųjų priežiūra :)

Ar plaukiant baidare, lengva su ja apvirsti?

Plaukiant baidare,  apvirsti joje praktiškai neįmanoma, todėl jomis  plaukti yra lygiai taip saugu ir plaukiantiems pirmą kartą ar su mažais  vaikais.
Plaukti baidare yra saugu, jeigu jūsų elgesys yra saugus. Reikia vengti persisvėrimų per vieną baidarės kraštą, atsargiai įlipti ir išlipti iš baidarės. Elgiantis saugiai, apvirsti praktiškai neįmanoma, todėl plaukiant pirmą sykį ar su vaikais, nereikėtų baimintis. Žinoma, kaip ir bet kokių kitų vandens pramogų metu, saugumo dėlei patariame dėvėti apsaugos liemenę.

Ar galite atvežti daiktus į pasirinktą stovyklavietę?

Taip, galime atvežti Jūsų daiktus į pasirinktas poilsio ar nakvynės vietas (jei nesirenkate mūsų siūlomų).

Kelių vietų yra Jūsų baidarės?

Mūsų baidarės yra dviejų vietų.

Kur saugiau palikti savo automobilius?

Automobilius ir kitus savo daiktus visada  saugiai galėsite palikti  netoli stovyklavietės esančioje mūsų sodyboje. Sodyboje bet kuriuo paros  metu bus žmonių, todėl Jūsų automobiliams bei kitiems daiktams  garantuojame saugumą.

Ar reikia asmens dokumentą palikti kaip užstatą?

Ne. Mes su Jumis pasirašome inventoriaus nuomos sutartį, kuri yra  pildoma pateikiant asmens tapatybės kortelę ar naujo pavyzdžio  vairuotojo pažymėjimą.


Jeigu čia neradote atsakymo į Jums rūpimus klausimus, susijusius  su baidarių nuoma, susisiekite su mumis ir mes Jums visada atsakysime  bei patarsime.


Jeigu čia neradote atsakymo į Jums rūpimus klausimus, susijusius su baidarių nuoma, susisiekite su mumis ir mes Jums visada atsakysime bei patarsime. Picture   SUSISIEKITE: Tel.: 8 659 54100 El.p.: ernestobaidares@gmail.com

SUSISIEKITE:
Tel.: 8 659 54100
El.p.: ernestobaidares@gmail.com


 

Parašykite
Paskambinkite